סוכרת סוג 2

סוכרת סוג 2

סוכרת סוג 2 היא הצורה הנפוצה ביותר של סוכרת. מיליוני אמריקאים שאובחנו עם סוכרת מסוג 2, ועוד רבים אינם מודעים שהם נמצאים בסיכון גבוה. חלק מהקבוצות נמצאות בסיכון גבוה לפתח סוכרת מהסוג 2 מאשר לאחרים. סוכרת מהסוג 2 שכיחה יותר בקרב אפריקאים אמריקאים, היספאנים, אינדיאנים, ואמריקאים ממוצא אסייתיים, ילידי הוואי ותושבי אי שקט אחרים, כמו גם אוכלוסיית הבנים.

בסוכרת מהסוג 2, גם הגוף אינו מייצר מספיק אינסולין או התאים להתעלם האינסולין. אינסולין הוא הכרחי עבור הגוף כדי להיות מסוגל להשתמש בגלוקוז לאנרגיה. כאשר אתם אוכלים מזון, הגוף מפרק את כל הסוכרים והעמילנים לגלוקוז, שהוא הדלק הבסיסי לתאים בגוף. האינסולין לוקח את הסוכר מהדם אל תוך התאים. כאשר רמת הסוכר מצטברת בדם במקום להיכנס לתאים, זה יכול להוביל לסיבוכי סוכרת.

שמן דגים ופרפור פרוזדורים לאחר ניתוח
חומצות שומן האומגה 3 למניעת פרפור פרוזדורי משפט לאחר הניתוח (אופרה) האקראי
פרפור פרוזדורים לאחר ניתוח הקשר או רפרוף (AF) הוא אחד מהסיבוכים הנפוצים ביותר של ניתוחי לב ומגביר באופן משמעותי את ניצול טיפול תחלואה ובריאות. כמה מחקרים קטנים העריכו האם חומצות שומן n-3-רבות בלתי רוויות ארוכות שרשרת (PUFAs) להפחית AF לאחר הניתוח, עם תוצאות מעורבות.

אובייקטיבי כדי לקבוע אם תוספי perioperative n-3-PUFA מפחיתים AF לאחר הניתוח.

עיצוב, הגדרה, ומטופלים בחומצות שומן אומגה-3 השומן למניעת מבוקר פלסבו מחקר כפול סמיות, אקראי קליני פרפור פרוזדורים לאחר הניתוח (Opera). סך של 1516 חולים המיועדים לניתוח לב ב28 מרכזים בארצות הברית, איטליה, ארגנטינה ונרשם בין אוגוסט 2010 ויוני 2012. קריטריונים להכללה היו רחבים; החריגים העיקריים היו שימוש קבוע בשמן דגים או היעדריו של קצב סינוס בתחילת מחקר.

חולים חולקו באקראי להתערבות לקבל שמן דגים (קפסולות המכילות 1-g ≥ 840 מ"ג n-3-PUFAs כאסטרים אתיל) או פלצבו, עם טעינה לפני ניתוח של 10 גרם מעל 3 עד 5 ימים (או 8 גרם מעל 2 ימים) ואחריו לאחר ניתוח ב 2 ג'/ ד עד שחרור מבית חולים לאחר הניתוח או יום 10, מה שבא קודם.

מופע מדד תוצאה העיקרית של AF לאחר הניתוח שנמשך יותר מ 30 שניות. מדדים משניים AF לאחר הניתוח היו נמשכים יותר משעה 1, וכתוצאה מהתסמינים, או שטופל בהיפוך; AF לאחר הניתוח למעט רפרוף פרוזדורים; זמן AF לאחר הניתוח הראשון, מספר פרקי AF לכל מטופל; ניצול חולים ואירועים מרכזיים לוואי וכלי דם, 30 תמותה של יום, דימום, ותופעות לוואי אחרות.

תוצאות בזמן הרשמה, גיל ממוצע היה (SD, 13) 64 שנים; 72.2% מחולים היו גברים, 51.8% ותכננו ניתוח מסתמית. נקודת הסיום העיקרית התרחשה ב233 (30.7%) חולים שהוקצו לפלצבו ו227 (30.0%) הוקצה לn-3-PUFAs (OR = 0.96 [95% CI 0.77-1.20], P = 0.74). אף אחת מנקודתי הסיום המשניות היו שונה משמעותי בין קבוצות פלצבו ושמן דגים, כולל AF לאחר הניתוח שהיה מתמשך, סימפטומטית, או מטופלים (231 [30.5%] לעומת 224 [29.6%], P = 0.70) או מספר לאחר הניתוח פרקי AF לכל מטופל (פרק 1: 156 [20.6%] לעומת 157 [20.7%]; 2 פרקים: 59 [7.8%] לעומת 49 [6.5%]; ≥ 3 פרקים: 18 [2.4%] לעומת 21 [2.8%] ) (P = 0.73). תוספת של n-3-PUFAs נסבלת היטב בדרך כלל, ללא עדות לעלייה בסיכון לדימום או תופעות לוואי חמורות.

הסיכום במשפט הזה גדול הרב הלאומי בקרב חולים שעברו ניתוחי לב, תוספי perioperative עם n-3-PUFAs, בהשוואה לפלצבו, לא הפחית את הסיכון לפרפור פרוזדורים לאחר ניתוח.

תוספת המינרל כרום

תוספים של כרום המינרלים בכמויות גבוהות יחסית עשויים להיות השפעה חיובית על המטבוליזם גלוקוז ואינסולין וברמות שומנים בדם. זה ההצעה ממחקר דיווח בישיבה האחרונה של ניו אורלינס המכון האמריקאי לתזונה על ידי ביוכימאים התזונתיים מרילין פולנסקי, MS, וריצ'רד אנדרסון, PhD.

במשרד חקלאות במרכז מחקר תזונת אדם בBeltsville, MD, פולנסקי ואנדרסון ארה"ב נבחרו 41 מתנדבי בוגרים בריאים למחקר המוצלב כפול סמיות רציף. כל הנבדקים קבלו תוספים יומיים של מלח כרום אורגני לשלושה חודשים, טבליות של שמרי הבירה (אחד מהמקורות הידועים והעשירים ביותר ביו כרום) לתקופה של שלושה חודשים, ופלצבו במשך שלושה חודשים. עם המלח האורגני ושמרים, צריכת כרום כוללת הייתה 200 מיקרוגרם / יום.הקצבה היומית המומלצת הזמנית היא 50-200 מיקרוגרם. החוקרים מדדו את רמות שומנים בדם ותגובה למבחן העמסת סוכר (OGTT).

חולדות מחוסרות כרום מפגינות מצב סוכרתי הלתקן בקלות על ידי מנה בודדה של כרום (III), אך טבעי הוא לתהות האם מחסור כרום עשוי להיות גורם לסוכרת אנושית. נראה כי מורכב כרום מאפשר את הפעולה של insulin.1 מנה אחת של 250 מיקרוגרם של כרום (III) התגלתה כדי לשפר סבילות לגלוקוז בחלק מהמקרים של תת תזונת תינוק, וספרי לימוד רבים שפורסמו לאחרונה מדינה כי יש השפעות מיטיבות של כרום (ג) תוספת בחולים שיש להם סבילות לגלוקוז לקויה. מידע זה מבוסס על התוצאות של מספר ניסויים בארצות הברית, והוחלט לחזור עליהן בחולים מאושפזים Iran.Nine עם רמות הגלוקוז בצום נורמלי (106-378 מ"ג / ד"ל) ניתנו כרום (1 מ"ג / יום כפי Cr Cl3) במשך שישה ימים. דיווחים קודמים דנו בהשפעה של כרום רק בסבילות לגלוקוז,

הכרום נחוץ לתחזוקה של סבילות לגלוקוז נורמלית. לאחר כריתת מעי מלאה וחמישה חודשים של תזונה כוללת Parenteral, אי סביל לגלוקוז חמור, ירידה במשקל, ומצב מבלבל encephalopathylike מטבולית פותח במטופל. רמות כרום בסרום היו ברמה הנורמלית הנמוכה ביותר. תוספת של 150 מיקרוגרם של כרום ליום התהפכה חוסר הסבילות לגלוקוז, הקטינה את צריכת אינסולין, והביאה לעלייה במשקל ובהיעלמות של אנצפלופתיה. הרמות הנמוכות של כרום ותגובה לתוספי כרום מציעות כי מחסור בכרום יכול להתעורר בתזונת Parenteral המוחלטת לטווח ארוך.

המדידה של כרום סרום היא כנראה ההיבט הקשה ביותר במקרה הדו"ח כולו.המצב המבלבל אינו מוגבל לכרום, אך נראה שמחלחל ברוב ספרות מתכת העקבות. אולי זה מובן בגלל העניין ולא האחרון בתחום זה, ומשום שהתחום הזה עדיין לא התבגר.

השפעה של סטנטים Biolimus משחררי עם סטנטים מתכלים פולימר לעומת מתכת חשופה באירועי לב וכלי דם בקרב חולים עם אוטם שריר לב

אוטם שריר לב (MI) הוא מנבא של סיבוכים טרומבוטיים סטנט מתרחש מאוחר לאחר השתלת סטנט משחררי תרופה, במיוחד בנוכחות ניטל פקיק גבוה, מעלה חששות לגבי האיזון של סיכונים ויתרונות של מכשירים אלו בזה קליני setting.9-10 שני ניתוחים meta-בחולים עם אוטם לבבי חריף אשרו סיכון נמוך יותר של revascularization חוזר עם סטנטים מהדור הראשון משחררי תרופה בהשוואה לסטנטים ממתכת חשופה, עם זאת, על חשבון סיכון מוגבר 2-לקפל מאוחר מאוד סטנט thrombosis.11-12

סטנטים חדשים יותר מדור סמי משחררים-עם פולימרים מתכלים לספק שחרור תרופה מבוקרת עם ההשפלה הבאה של פולימר עיבוד פני השטח באופן הדוק יותר לסטנט סטנט מתכת חשופה אחרי התקופה של פירוק ביולוגי. שימוש בלתי המוגבל של סטנטים משחררי biolimus, אנלוגי סירולימוס equipotent, מחומצת polylactic מתכלה היה noninferior והאפשרות טובה יותר מאשר סטנטים משחרר סירולימוס במונחים של אירועים קליניים שליליים עיקריים במחקר קליני גדול עם מעקב של 4 שנים, עם באופן משמעותי סיכון מופחת (80%) של פקק סטנט מתרחש מעבר 1 year.13-14 ניתוח מרובדת הציע יתרון בולט במיוחד בקרב חולים עם STEMI החריף. לכן בוצע ניסוי רב מרכזי, אקראי כדי להשוות את היעילות והבטיחות של סטנטים משחררי biolimus מפולימר עם סטנטים ממתכת חשופה של עיצוב אחר זהה.

סוכרת דרכי טיפול  פיזור כף קינמון על ארוחת הבוקר יפחית באופן משמעותי את רמות הסוכר בדם אחרי הארוחה, מה שעשוי להפחית את הסיכון להתפתחות סוכרת, גם באנשים שמנים וגם באנשים במשקל תקין. כך עולה ממחקר חדש שפורסם בכתב העת Academy of Nutrition and Dietetics.

החוקרים מאוניברסיטת Ball State גייסו 37 משתתפים בני 18 עד 30, חלקם שמנים וחלקם בעלי משקל תקין. הנחקרים קיבלו ארוחת בוקר שהורכבה מדגני בוקר, פעם עם 6 גרם קינמון (כשתיים וחצי כפיות) ופעם ללא קינמון. לאחר הארוחה החוקרים בדקו את רמת הסוכר בדמם כל רבע שעה – עד שעתיים אחרי הארוחה.
נמצא כי במשך השעתיים שאחרי הארוחה, תוספת הקינמון הפחיתה ב-25% את רמות הסוכר בדם אצל כל משתתפי המחקר – בין אם היו שמנים או בעלי משקל רגיל – בהשוואה לרמות הסוכר לאחר הארוחה ללא קינמון.
החוקרים מציינים כי למרות שבמחקר ניתנה למשתתפים כמות גדולה של קינמון, הטעם לא הפריע להם. את התבלין ניתן להוסיף למגוון מזונות, לדוגמא: יוגורט, קפה, תה, דגני בוקר ומאפים.
כעת החוקרים מתכננים לבצע מחקרים דומים באנשים עם טרום סוכרת וסוכרת. מחקר שפורסם ב-2011 כבר הראה כי צריכה יומית של שני גרם קינמון משפרת את איזון הסוכרת ומפחיתה לחץ דם בקרב חולי סוכרת. החוקרים מצאו כי כעבור 3 חודשים, חלה ירידה משמעותית בערכי ההמוגלובין המסוכרר מממוצע של 8.22% ל-7.86% בקרב המטופלים שנטלו קינמון. בקבוצה שקיבלה טיפול דמה לא הייתה ירידה בערכי ההמוגלובין המסוכרר.
J Acad Nutr Diet. 2012, 112(11), 1806-1809

סוכרת ופעילות גופנית ההתעמלות עוזרת לעורר את תפקוד האינסולין ויכולה להפחית את כמות התרופות שאתה צורך. תוכנית פעילות גופנית מאוזנת מפיגה את המתח והלחץ, משפרת ריכוז ומפחיתה תיאבון.

מתוצאות מחקר שפורסם בנובמבר 2010 בכתב העת היוקרתי JAMA, עולה שחולי סוכרת מסוג 2 שעסקו בהליכה ושילבו גם כמה תרגילי כוח במסגרת תכניות אימון הכושר שלהם, שיפרו את רמת הסוכר בדמם באופן משמעותי. המחקר נערך על ידי צוות ממכון המחקר הביומדיקלי בפנינגטון בבטון רוג', לואיזיאנה.

תרופות לטיפול בסוכרת טיפול תרופתי בסוכרת (Anti diabetic medication) הוא טיפול בסוכרת על ידי הורדת רמות הגלוקוז בדם. למעט אינסולין, אקסנטיד (exenatide) ו-pramlintide, כל התרופות צריכות להפחית את רמות הסוכרים בדם.

קיימות מגוון דרכי טיפול במחלת הסוכרת, החל משינוי באורח החיים, דרך טיפולים תזונתיים וכלה בטיפולים תרופתיים במגוון תרופות. צריך לדעת על דרכי הטיפול במחלת הסוכרת: טיפול תרופתי, זריקות אינסולין, טיפול תזונתי ועוד.

חומצה אלפא ליפואית חומצה אלפא ליפואית מיוצרת בכבד, וכמויות מזעריות ממנה מתקבלות ממזונות מהחי ומהצומח. מחקרים הוכיחו את יעילותה באיזון סוכרת ובהגנה על הגוף מפני נזקיהם. מנגנוני הסיוע של חומצה אלפא ליפואית לחולי סכרת. חומצה אלפא ליפואית היא נוגד חמצון אמפיפילי המסיס הן בסביבה שומנית והן בסביבה מימית. כיצד מסייעת חומצה אלפא ליפואית בנוירופתיה סוכרתית? המחקרים מוכיחים כי חומצה אלפא ליפואית, אנטי אוקסידנט טבעי, הורידה את רמת העקה החמצונית בחולי סוכרת, תרמה למניעה של שינויים הנובעים מנזק חמצוני ושיפרה באופן מובהק. חומצה אלפא ליפואית מיוצרת בכבד, וכמויות מזעריות ממנה מתקבלות ממזונות מהחי ומהצומח. מחקרים הוכיחו את יעילותה באיזון סוכרת ובהגנה על הגוף מפני נזקיהם של חומרים מחמצנים. הכסחי הסוכר

אינסולין וויסות הסוכר הנסיוב הפרו-אינסולין הינו חלבון ארוך יותר מהאינסולין שנחתך על ידי אנזימים ספציפיים בשתי נקודות ובכך יוצר את ההורמון המוגמר. אינסולין הינו הורמון המיוצר בגופנו על ידי הלבלב ותפקידו לווסת את רמות הסוכר בדם. הזרקת אינסולין = ישנם סוגים שונים של ההורמון אינסולין לטיפול בסוכרת. סוגי אינסולין, זמני פעולה, תגובת אינסולין, משאבת אינסולין.

סוכרת, סכרת אפיון ואבחון סוכרת, תסמינים, סוכרת נעורים (סוג 1), סוכרת מבוגרים (סוג 2). סוכרת מוגדרת כמחלה כרונית של חילוף חומרים הקשור בפחמימות. עם הזמן, סוכרת מעלה את הסיכון להסתיידות עורקים, מחלות כלי דם, שפועל יוצא הם: מחלות לב, קטיעת גפיים, מחלות נוספות.

קונטראינדיקציה תרופות לסוכרת חומרים סימפטטיים כמו: אסטרוגנים (טופוסויה, טופופיל), אפדרין (אפדרה), יכולים להחריף את מצב הסוכרת, כנ"ל גם גלוקוקורטיקואידים (ליקוריץ). חומצה אלפא ליפואית – ALA אומגה-3 | תה ירוק והיבטים בריאותיים | סכרת | הסיבים התזונתיים | תרופות משתנות, נוגדי חומצה, תרופות לסוכרת, ואנטי-ביוטיקה, ומפחיתות כולסטרול | תרופות המונעות טרומבוסים-קרישי דם | סוכרת מחלות לב וכלי דם | גלוקופאג' מטפורמין | סוגי ממתיקים, ממתיקים טבעיים, וממתיקים סינטטיים | תרופות סטטינים וסוכרת | סוכרת, הזדקנות ותהליכי הגליקציה | אורך חיים כדרך מניעה להשמנה וסוכרת | השפעת מרכיב הפחמימות על הטיפול הנשים הרות עם סוכרת | פעילות גופנית לטיפול בסוכרת הריונית ולמניעתה | חידושים בטיפול בסוכרת | יעילות ובטיחות בטיפול באקרבוזה בחולי סוכרת מטיפוס 2 | תזונה נכונה ובריאות גופנית | סוכרת DIABETES | סוכרת מטיפוס 2 (סוכרת שאינה תלויה באינסולין) סוכרת מבוגרים | היפראינסולינמיה ומצבים בריאותיים | יסוד הקורט כרום כתוספת למחלת הסוכרת | מחלות כליות | סוכרת סוגים שונים |

מחשבה אחת על “סוכרת סוג 2

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s