תוספי תזונה לספורטאים-פיתוח גוף

תוספי תזונה לספורטאים


תוספי תזונה לספורטאיםפיתוח גוף: כל מה שאתה צריך לדעת על תוספים לרווחים רזים מסת שריר וירידה בשומן. בעמוד זה תוכל ללמוד אילו כל אחד צריך תוספי מזון, תוספי מזון שיכולים לשפר את הביצועים שלך פיתוח גוף האימון, אילו יכול להגביר את חילוף החומרים שלך ואלו עשויים להגביר את רמות הטסטוסטרון שלך.


תוספי תזונה לספורטאיםכשזה מגיע לצובר מסת שריר רזה, רוב האנשים חושבים שתוספי תזונה לספורטאים הם החלק החשוב ביותר במשוואה. עם זאת, זה לא יכול להיות כל רחוק יותר מן האמת.תוספי תזונה לספורטאים הם רק תוספות לתזונה כבר טובה ותכנית אימונים. תזונה ואימונים הם המרכיבים החשובים ביותר של תכנית פיתוח גוף, עם מנוחה והתאוששות לידם. לאחר שכל ההיבטים של התכנית שלך הם מוגדלים, אז אתה יכול להתחיל לחשוב על הוספת תוספים לתכנית שלך.אנא הבן כי תוספים לא לפצות על אימונים לא תקינים, או ההיעדר, או דיאטה באיכות נמוכה. תוספי תזונה לספורטאים לעבוד רק כאשר התזונה שלך ותכנית האימונים שלך הם אופטימליות.

מדוע להשתמש בתוספי תזונה לספורטאים?


תוספי תזונה לספורטאים הם טובים, כי הם מונעים מאתנו מקבלים את כל חסרים תזונתיים. רמות הפעילות המוגברת מתכנית האימונים החדשה שלך תגרומנה לגוף יש דרישות גדולות יותר לויטמינים ומינרלים, אשר תגדלנה את ההסתברות שלך סובלת מחסור ללא תוספים. גם מחסור תזונתי קל יכול לחבל בצמיחת שריר. אנחנו לא יכולים לקבל את כל אבות המזון שאנו זקוקים ממזון בלבד? אנחנו לא יכולים להסתמך רק על מזון בימינו כדי לספק לנו את כל הוויטמינים והמינרלים שהגוף שלנו זקוק, כי העיבוד של מזון לפני שהם מגיעים לסופרמרקט, בישול, אוויר, ואפילו אור כבר נשדד מזונותיך מרוב הוויטמינים כי יש להם להציע. אם אתה חסר בחומרים מזינים אחד או יותר הגוף שלך לא תוכל לבנות שריר ולשרוף שומן כמו שצריך.


אם כי לא כל תוספי התזונה לספורטאים נוצרו שווים. חלק הגוף שלך זקוק תמיד, אחרים הם יותר תלויים מה המטרות שלך ומה התקציב שלך נראה. לפניכם אילו ללמוד מה את הקטגוריות השונות של תוספי תזונה לספורטאים הן ואתה צריך להשתמש בכל העת:
תוספי תזונה לספורטאים בסיסיים
אלה תוספי תזונה לספורטאים שתמיד צריכים ימות שנה כדי להשיג שרירים. אם יש לך תקציב מוגבל, אלה הם היחידים שאתה צריך להדאיג את עצמך עם.

ויטמין מרובה ופורמולה מינרלים
חיוני על מנת להבטיח כי הגוף שלך לפעול ביעילות מרבית. למה? כי ברמה מאוד פשטנית, ללא ויטמינים ומינרלים שאי אפשר הסמוי מזון שאנחנו אוכלים להורמונים, רקמות ואנרגיה.
ויטמינים
ויטמינים הם תרכובות אורגניות (המיוצר על ידי בעלי חיים וירקות) שתפקידם הוא לשפר את הפעולות של חלבונים הגורמים לתגובות כימיות כגון בניית שריר, שריפת שומן וייצור אנרגיה. ישנם שני סוגים של ויטמינים: ויטמינים מסיסים בשומן – הם מקבלים מאוחסנים בשומן ולכן אם נלקח בכמויות מוגזמות יהפוך רעיל כגון A, D, E, K. ויטמינים מסיסים במים – הם לא מאוחסנים בגוף, כגון B-הקומפלקס וויטמין C.
מינרלים

מינרלים הם תרכובות אורגניות (לא מיוצר על ידי בעלי חיים או או ירקות). תפקידם העיקרי הוא להבטיח כי המוח שלך מקבל את האותות הנכונים מהגוף, מאזן נוזלים, התכווצויות שרירים והפקת אנרגיה, כמו גם לבניית שרירים ועצמות. ישנם שני סוגים של מינרלים:

1) מינרלים מקרו- הנקראים כך לפי צרכי גופם בכמויות גדולות בסדרים גרם כגון סידן, מגנזיום, אשלגן, נתרן וזרחן.2) מינרלים טרייס (טרייס אלמנט), אשר נדרש על ידי הגוף בכמויות זעירות, בדרך כלל על פי סדר מיקרוגרם כמו כרום, נחושת, קובלט, סיליקון, סלניום, ברזל ואבץ.

איפה אתה יכול לקבל ויטמינים ומינרלים ?

אני אוהב את הפשטות ובגלל שאני נוטה לקבל את רוב הוויטמינים והמינרלים שלי מחבילות מרובות ויטמין / מינרל. את אלה אני באופן אישי משתמש הם Paks ההדרכה של Prolab, אשר נטען עם רמות עצמה של חומרים מזינים חיוניים ותרכובות ביו.
אתה צריך להיות מאוד זהיר עם איזה סוג של נוסחות ויטמינים ומינרלים שתבחרו כחלק לא תמיד מכיל את מה שטוענים את התוויות (הודות ליצרנים חסרי מצפון) ויש כאלה שבאים ממקורות עניים כאלה שהם לא נספגים היטב על ידי הגוף . חברות מכובדות אחרות בשוק שיש לי בשימוש כוללות: Twinlabs, EAS, וידר, Labrada, שיף, אופטימום, תזונה מתקדמת, תזונת כוח עליונה, ולתזונת אלופה


להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s