אנימאל טסט Animal Test

אנימאל טסט Animal Test אנימאל טסט – Universal Nutrition Animal Test. מיועד להגביר את רמת הטסטוסטרון בדם בדרכים טבעיות. כתוצאה מעלייה ברמטת הטסטוסטרון המוצר אנימל טסט מסייע לתהליכים אנבוליים, כגון: בניית השרירים ועלייה בכוח הפיזי, בדומה לתרופות הסטרואידים אנבולים !!! רק ללא תופעות הלווי שלהן.

אנימאל טסט-Animal Test מגביר את רמת ה-טסטוסטרון מיוחד וחזק עם הרבה שנות מחקר ופיתוח הביאו את צוות המחקר ופיתוח של Universal Nutrition לתוצר המוגמר Animal Test-אנימאל טסט שילוב של תמציות צמחים טבעיות הטובות ביותר להגברת החשק המיני וייצור הטסטוסטרון החופשי בגופך פרו-הורמונים.

האנימאל טסט תוסף מכיל תרכובות אנטי אסטרוגניות המסוגלות לדכא את יצור ההורמון הנשי ולמקסם את התגובה האנאבוליית הורמון גדילה

טסטוסטרון (באנגלית: Testosterone) הוא הורמון המין הזכרי העיקרי. הוא מיוצר בכמויות גבוהות אצל הגבר באשכים, בהשפעת ההורמון LH המיוצר בבלוטת יותרת המוח, ואצל האישה טסטוסטרון.

מקובל שמגיל 35 מתחילה דעיכה של -1 2% לשנה, באופן בגבר בן 80 שנה מכיל רק כ-30% מרמת טסטוסטרון בצעירותו. גם היפוגונאדיזם לסיבותיו יתבטא ברמות נמוכות של ההורמון, דעיכה פסיכולוגית בדרגת הדומיננטיות, פגיעה בסטאטוס או דיכאון לסיבותיו יתבטאו ברמת טסטוסטרון נמוכה יותר, ומקובל שחסר באבץ מפחית אף הוא את רמת הטסטוסטרון, אם כי לא הודגם שמתן תוספי אבץ הוא בעל השפעה מתקנת משמעותית. לעומת זאת אורח חיים עם דרגת מוטיבציה גבוהה, פעילות גופנית מוגברת, מזוהים עם הפרשה מוגברת של טסטוסטרון לדם  DHEA.

בקרב גברים נדרשת בדיקת טסטוסטרון בעיקר לבירור בעיות אי-פריון, שכן פגיעה בייצור תאי זרע קשורה להפרשה ירודה של ההורמון. סיבות נוספות למדידת טסטוסטרון בגבר הן בירור הסיבות לאין-אונות, ירידה בחשק המיני, בירור מצבי התבגרות מינית מוקדמת מדי או איחור בהתבגרות זו, מצבים של אי-הופעת שעירות גברית, מסת שרירים נמוכה, או התפתחות יתר של רקמת שד (gynecomastia). מדידת רמת טסטוסטרון בגברים תידרש בבירור של מפגעים או גידולים של האדרנל, בלוטת יותרת המוח (היפופיזה) או בתת פעילות של האשכים (תסמונת קליינפלטר), סרטן אשכים וסיבות אחרות להיפּוגונדיזם טריבולוס פומפ.


מחשבה אחת על “אנימאל טסט Animal Test

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s