דיאנבול

דיאנבול

דיאנבול הינו סטרואיד מאוד פופולארי בתחום ספורטאי פיתוח הגוף.  הדיאנבול הוא סטרואיד המסייע לעלייה בכוח ובמשקל הגוף.

דיאנבול פופולארי בסייקלים לצבירת מסה (עלייה במשקל) וכוח פיזי. העלייה המהירה במשקל נוצרת עקב ספיחת נוזלים גבוהה ומהירה.

דיאנבול בקומבינציה

דיאנבול יעיל מאוד בקומבינציות (שילוב) של סטרואידים אנבוליים וזאת בשל השפעתו האנדרוגנית הגבוהה. שילוב נפוץ של הדיאנבול הוא לרוב יחד עם טסטטוסטרון וננדרולון, מרבית מפתחי הגוף טוענים שהשילוב הנ"ל הינו אופטימאלי של סייקל למסה. ישנם ספורטאים אשר עלו במשקל כ- 10 ק"ג בתקופה קצרה של 6 שבועות, אך יש לקחת בחשבון שחלק לא מבוטל הינו צבירת מים ומלחים.

רעילות הדיאנבול

הדיאנבול הינו סטרואיד רעיל לכבד, היות והוא משתייך לקבוצת הסטרואידים המכונים 17 אלפא אלקילייטאד.  לכן יש לציין, שלא מומלץ לשלב את הדיאנבול יחד עם עוד סטרואידים אוראליים ממשפחת ה- 17 אלפא אלקילייטאד.
חשוב להבין שכדי להגביל את השימוש בסטרואיד הנ"ל עד כשישה שבועות. והמינון רצוי שיהיה מתחת ל- 30 מ"ג ביום. למרות כי ישנם ספורטאים שנוטלים מינונים של 100 מ"ג – מינון מופרז מאוד!

מהירות פעילותו של הדיאנבול

את הדיאנבול ניתן לחוש מייד לפחות כך טוענים חלק קטן מהספורטאים. אותם ספורטאים אומרים שהעדיפות ליטול את הדיאנבול כ- 60 עד 90 דקול לפני האימון, בכדי לקבל את השפעתו המיידית של הדיאנבול בזמן אימון המשקולות.

דיאנבול תופעות לוואי

דיאנבול יוצר אינטראקציה עם האנזים ארומטאז המוביל לתופעות לוואי, כגון: גינקומסטיה, ובעת הצורך ישנו הצורך להתגונן ע"י תרופות מתאימות, כגון: טמוקסיפן ציטראט, ארימידקס, לטרוזול ועוד… בהתאם לצורך ולמקרה האישי.
כמו כן, הדיאנבול יוצר בצקות וצבירת מים משמעותית.
דיאנבול הוא רעיל לתפקודי הכבד. הסיבה לכך היא שאלקילציה מצורפת למולקולת סטרואידים כדי לאפשר לו לשרוד את תהליך חילוף החומרים הראשון לעבור כבד ובכך להגדיל באופן משמעותי את הזמינות ביולוגיות.

דיאנבול מתנדרוסטנולון סטרואיד אנאבולי


להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s