דיהידרוטסטוסטרון – טסטוסטרון

דיהידרוטסטוסטרון – טסטוסטרון

די-הידרו-טסטוסטרון   DHT הוא הרבה יותר חזק מאשר טסטוסטרון, מבחינת השפעתו האנבולית והאנדרוגנית (anabolic ו- androgenic), ההשפעות האנדרוגניות הן גם מאפשרות את תופעות הלוואי שלו.תחילה, ה-DHT  (די-הידרו-טסטוסטרון) טהור הינה בחירה גרועה מאוד עבור אנאבוליזם (בניית השרירים, פיתוח גוף) מכל סוג שהוא. אני יודע שכולנו יכולים להסתכל להשפעה אנבולית \ אנדרוגנית שלו ולומר שהסטרואידים אנבוליים טובים מאוד, אבל בפועל, מה שקורה DHT  (די-הידרו-טסטוסטרון) בגוף הוא שונה בהרבה ממה שהיינו רוצים.

די-הידרו-טסטוסטרון הינו אנדרוגן בלתי ארומטי (aromatizing), אשר כידוע לך, שהדי-הידרו-טסטוסטרון אינו מומר לאסטרוגן (הורמון מין נשי) כלל. דבר זה חשוב היות והאסטרוגן הינו אחד המדכאים  את ייצור ה- LH, וזה גורם המחמיר ומקטין את ייצור טסטוסטרון אנדוגני שלך!!!

די-הידרו-טסטוסטרון, אינו מומר לאסטרוגן  כאמור,  לא ימנע LH ייצור או ייצור הטסטוסטרון. די-הידרו-טסטוסטרון עשוי אפילו להיות בעל השפעה מדכאת את הורמון ה-אסטרוגן, במקרים מסוימים. זה בוודאי בחשבון את יכולתו בפועל יש השפעה חיובית (שוב, בחלק מהמקרים) על LH וטסטוסטרון.

הגוף שלך מוריד את די-הידרו-טסטוסטרון כדי מטבוליטים פעילים בדרך של האנזים דהידרוגנאז 3-hydroxysteroid אלפא הדבר יכול להגיע קולטני אנדרוגן ברקמות השלד. פירוש הדבר, בעוד שהיא מגיעה לקרקפת שלך הערמונית תמים יחסית, זה לא עושה את זה השרירים שלך (פיתוח גוף ושרירים). זו הסיבה מדוע אנו רואים שינויים כה רבים ושונים של די-הידרו-טסטוסטרון הקיימות בשוק, התכשירים כגון: מהעבר של אנדרול (אוקסימטולון) Anadrol 50 לאנאבר (אוקסנדרולון) Anavar, עם שימושים רבים ושונים כל כך. Andractim אנדרוקטיקום יש שימוש ייחודי ביותר, אם כי, אני חושב. Andractim נוצל בהצלחה מסוימת להפחית הגינקולוגית אצל גברים. יתכן כי ירידה במחזור רמות די-הידרו-טסטוסטרון עלול לגרום הגינקולוגית, ובוודאי בטיפול אנדרוגן עם נגזרים די-הידרו-טסטוסטרון נמצא יעיל לטיפול הגינקולוגית . דבר זה מאוד הגיוני כי די-הידרו-טסטוסטרון יהיה הימור טוב הבשפעתו האנבולית \אנדרוגנית לסטרואידים המושרה הגינקולוגית. והינה החלק המפחיד הזה:

אתה תצטרך לשפשף אותו על הפטמות שלך מספר פעמים ביום.
ברור שזה בעייתי עבור מישהו עם עבודה, שאינם יכולים ללכת לשירותים ומשפשף את הפטמות שלהן כמה פעמים בכל יום. אם לא לשפשף את הפטמות שלך היא חלק מהעבודה שלך, בכל מקרה ..
Andractim טסטוסטרון ג 'ל
ג 'ל טסטוסטרון Andractim הוא ג' ל מקומי, אשר מגיע בשפופרת, המכיל 80x 25mg במינון של די-הידרו-טסטוסטרון. קצב הקליטה יהיה דומה ג 'ל טסטוסטרון, או בערך 10%, כך שאת החלת 2.5mgs של די-הידרו-טסטוסטרון טהור כדי נגיסות שלך בכל פעם שאתה משתמש החומר הזה.


להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s